redaktor dyżurny:
maggi
login:
hasło:
moje konto
piłka nożna
koszykówka
siatkówka
piłka ręczna
inne
portal
załóż konto
przypomnij hasło
Ekstraklasa
II liga
III liga
IV liga
Klasa Okręgowa
A klasa
B klasa
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Szczecińska Liga Piłkarska
Mini Mundial
Liga PO-WiDDz
Liga Bałtycka Orlików
Pozostałe rozgrywki
MGHLPN
PLK
ligi mężczyzn
Pozostałe rozgrywki
Ekstraklasa kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet
II liga mężczyzn
III liga
plażówka
Pozostałe rozgrywki
Siatkarze dla Hospicjum
Superliga kobiet
Superliga mężczyzn
ligi mężczyzn
ligi kobiet
Pozostałe rozgrywki
inne sporty
RIO DE JANEIRO 2016
LONDYN 2012
PEKIN 2008
portal
PEKAO Szczecin Open
GRAND PRIX POLSKI 2007
plebiscyt roku
Zima z Ligowiec.net
sportowiec roku
POMOC
kontakt
reklama
załoga
regulamin
redakcja
współpraca
misja portalu
polityka prywatności
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 maj 2024
pokaż:
wszystkie wydarzenia
piłka nożna/A klasa gr. 1
piłka nożna/A klasa gr. 2
piłka nożna/A klasa gr. 3
piłka nożna/A klasa gr. 4
piłka nożna/A klasa gr. 5
piłka nożna/A klasa gr. 6
piłka nożna/A klasa gr. 7
piłka nożna/A klasa gr. 8
piłka nożna/B klasa gr. 1
piłka nożna/B klasa gr. 3
piłka nożna/B klasa gr. 4
piłka nożna/B klasa gr. 5
piłka nożna/B klasa gr. 6
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-17)
piłka nożna/Centralna Liga Juniorów (U-18)
piłka nożna/Ekstraklasa
piłka nożna/II liga
piłka nożna/III liga gr. 2
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa gr. 4
piłka ręczna/Liga Centralna Mężczyzn
19 maj
"Nie będziesz szedł sam" - marszobieg dla Roberta Dymkowskiego
więcej
piła nożna
Ekstraklasa
12:30
Cracovia - Raków Częstochowa
więcej
15:00
Warta Poznań - Legia Warszawa
więcej
17:30
Widzew Łódź - Lech Poznań
więcej
piła nożna
II liga
16:00
Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź
więcej
17:30
Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
więcej
20:15
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 1
11:00
Prawobrzeże Świnoujście - Światowid 63 Łobez
więcej
13:30
Iskra Golczewo - Polonia Płoty
więcej
17:00
Vineta II Wolin - Gryf Kamień Pomorski
więcej
piła nożna
Klasa Okręgowa gr. 4
15:00
Santos Kłębowiec - Pogoń Połczyn Zdrój
więcej
16:00
Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce
więcej
piła nożna
A klasa gr. 1
12:30
Bizon Cerkwica - Promień Mosty
więcej
15:30
Fala Międzyzdroje - Dąb Dębice
więcej
piła nożna
A klasa gr. 2
16:00
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze
więcej
16:00
Wicher Reptowo - Błękit Pniewo
więcej
17:00
Znicz Niedźwiedź - Świt II Szczecin
więcej
18:00
Tanowia Tanowo - Rybak Trzebież
więcej
piła nożna
A klasa gr. 3
12:00
Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia
więcej
13:00
Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry
więcej
16:00
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice
więcej
piła nożna
A klasa gr. 4
12:00
Wrzos Wrzosowo - Chrobry Drzonowo
więcej
16:00
Radowia Radowo Małe - Błękitni Ostrowice
więcej
17:00
Mewa Resko - Sparta Węgorzyno
więcej
piła nożna
A klasa gr. 5
15:00
Sparta Skalin - Kluczevia II Stargard
więcej
piła nożna
A klasa gr. 6
13:00
Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn
więcej
14:00
Pomorzanin Zamęcin - Wicher Przelewice
więcej
15:00
Korona Raduń - Stal Lipiany
więcej
17:00
Polonia Giżyn - Skrzydlaci Będargowo
więcej
18:00
Piast Karsko - Gwiazda Żalęcino
więcej
piła nożna
A klasa gr. 7
12:00
Wieża II Postomino - KS Sieciemin
więcej
14:00
Błękitni Stary Jarosław - Strong Zielenica
więcej
18:00
Saturn Mielno - Passat Bukowo Morskie
więcej
piła nożna
A klasa gr. 8
15:00
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca
więcej
piła nożna
B klasa gr. 1
11:00
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska
więcej
piła nożna
B klasa gr. 3
13:00
Osadnik II Myślibórz - Sokół Różańsko
więcej
14:30
Piast Piaseczno - Czcibor Bielin
więcej
piła nożna
B klasa gr. 4
12:00
Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec
więcej
13:00
Strzała Płotno - Pomorzanka Jarosławsko
więcej
15:00
Sokół Granowo - Orzeł Żeńsko
więcej
16:00
Jedność Przewłoki - Ogniwo Dzwonowo
więcej
piła nożna
B klasa gr. 5
12:00
Sokół Lulewice - KS Mustang
więcej
13:00
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań
więcej
16:00
Perła II Dygowo - Grot Gorawino
więcej
piła nożna
B klasa gr. 6
12:00
Lech II Czaplinek - Mirstal Mirosławiec
więcej
13:00
Drzewiarz Krosino - Jedność Tuczno
więcej
14:00
Drzewiarz Świerczyna - Bytyń Nakielno
więcej
piła nożna
III liga gr. 2
17:00
Błękitni Stargard - Świt Szczecin
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-18)
12:00
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań
więcej
12:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
więcej
14:00
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa JS
więcej
16:00
Widzew Łódź - Cracovia
więcej
piła nożna
Centralna Liga Juniorów (U-17)
12:00
Lech Poznań - Arka Gdynia
więcej
12:00
Odra Opole - Lechia Zielona Góra
więcej
12:00
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
więcej
piłka ręczna
Liga Centralna Mężczyzn
19:00
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec
więcej
najnowsze multimedia
co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni
maj 2024
nastepny
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
dzisiejsze newsy
•
piłka nożna/A klasa: 1
•
piłka nożna/B klasa: 1
•
piłka nożna/III liga: 1
•
piłka nożna/IV liga: 1
•
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
top komentarze
newsy:
1 »
Derkowski: Nie jest ta »
mecze:
50 »
Pogoń Barlinek-Gavia Ch »
22 »
Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
21 »
Ina Nadarzyn-Pomorzanin »
14 »
Orkan Dalewo-Ina Stradz »
12 »
Zawisza Grzmiąca-Błonie »
11 »
Energetyk Gryfino-Dąb D »
11 »
Ina Ińsko-Ina Recz
10 »
Chemik Police-Gwardia K »
9 »
KS Gwda Wielka-Wrzos Bo »
9 »
Perła URB Dygowo-Chemik »
aktualnie na portalu
zalogowanych:
0
gości:
3
statystyki portalu
• drużyn:
3129
• imprez:
151716
• newsów:
78192
• użytkowników:
81163
• komentarzy:
1175263
• zdjęć:
899894
• relacji:
40654
Najwi�kszy
Skateshop
w Szczecinie.
widzisz błąd na stronie -
zgłoś go nam
© 2006-2024 - by
ligowiec team
Polityka Cookies